cp-logo
cp-logo-color

Od ponad 10 lat, marka CP rozwija kaski narciarskie dla wymagających sportowców. Ten szwajcarski koncept kasków ‘’All in One’’ jest wytwarzany we Włoszech, a producent zwraca szczególną uwagę na unikatowe know-how, wykorzystywane w procesie produkcyjnym. Mimo, iż rynek tradycyjnych kasków narciarskich w dalszym ciągu znajduje wielu entuzjastów, to kaski z wbudowanym Visorem są niewątpliwie jego przyszłością!

Funkcjonalność, bezpieczeństwo i elegancja, szczególnie w przypadku produktów sportowych jest nie lada wyzwaniem dla producenta. W marce CP kompromisy jednak nie wchodzą w grę.

Marka działa w myśl idei ,,Excellence in Elegance’’. To stwierdzenia przyświeca działalności CP i rozwojowi klasycznego konceptu kasków narciarskich. Kaski CP All in One Visor reprezentują nowy wymiar narciarstwa. Tworzone są z ultralekkich materiałów, zapewniając maksymalny komfort i wygodę. Wymienne visory dają szczególnie szerokie pole widzenia, a różne typy szyb można z łatwością dopasować do panujących warunków pogodowych. Kaski CP stanowią również wybawienie dla osób noszących okulary – pozwalają na komfortową jazdę w okularach korekcyjnych, zapewniając pełen komfort oraz bezpieczeństwo.

Zobacz pełną odsłonę witryny

CP Fashion

PAULINA

DZWONNIK

BRAND MANAGER

paulina
cp-logo