Wieloletnia pasja do mody oraz sportu dała początek S’portofino – miejscu, które dedykowane jest nie tylko miłośnikom sportu, ale także odbiorcom ceniącym wysoką jakość, elegancję oraz niepowtarzalne wzornictwo.

Multibrand gromadzi ponad 80 marek premium, pochodzących od najlepszych światowych producentów. Swoją ofertę dedykuje przede wszystkim miłośnikom narciarstwa, apres-ski, golfa, żeglarstwa, podróżowania, biegania, fitnessu czy kolarstwa. Kolekcje, które oferuje przyciągają klientów, których styl ubierania koresponduje z ich życiowymi pasjami. Nie brakuje niespodzianek także dla prawdziwych trendsetterów – w ofercie S’portofino bardzo często znajdziemy marki niedostępne w żadnym innym miejscu w Polsce.

S’portfoino to sieć sześciu salonów stacjonarnych oraz sklepu internetowego, działającego pod adresem www.sportofino.com.

Sklep internetowy S’portofino

Nowoczesna platforma sprzedażowa, umożliwiająca kompleksowe zapoznanie się z ofertą ponad 80 marek premium. Liczne funkcjonalności wyróżniają serwis na tle innych internetowych projektów modowych. Klienci otrzymują pełen dostęp o bieżącej oferty oraz końcówek kolekcji, a także szeregu udogodnień przed- i posprzedażowych. Więcej szczegółów na stronie:

Promienie słońca, ciepły piasek, szum morskich fal – dzisiaj oficjalnie rozpoczynamy lato!  Upalne, wakacyjne dni i długie, beztroskie wieczory celebruj z radością, swobodnie i w wyjątkowym stylu. Boho sukienki Melissa Odabash, ażurowe tuniki Juliet Dunn, bajkowe zestawy marki LoveShackFancy doskonale sprawdzą się na plaży, spacerze po nadmorskiej promenadzie i na kolacji z przyjaciółmi! Niech kroku w tym sezonie dotrzymują ci najmodniejsze słomiane espadryle Manebi. Nie zapomnij o eleganckim kapeluszu Borsalino!

Latem ubieraj się w swobodę! Niezależnie od tego, czy planujesz długą podróż w tropikalne zakątki świata,  zwiedzanie europejskich stolic, czy  wypoczynek w swojej okolicy, wygodna stylizacja to must have tego sezonu. Świadomie postaw na luźne fasony i przewiewne, oddychające materiały, które zagwarantują Ci komfort nawet w najbardziej upalne dni.

Adresy salonów

 • S’portofino, DM Klif
  S’portofino, DM Klif

  Okopowa 58/72
  01-042 Warszawa
  tel. +48 22 244 14 07

  warszawa@sportofino.com

 • S’portofino, Stary Browar
  S’portofino, Stary Browar

  Półwiejska 42
  61-888 Poznań
  +48 61 886 50 20

  poznan@sportofino.com

 • S’portofino, DH Renoma
  S’portofino, DH Renoma

  Świdnicka 40
  50-024 Wrocław
  +48 71 757 47 37

  wroclaw@sportofino.com

 • S’portofino, Silesia City Center
  S’portofino, Silesia City Center

  Chorzowska 107
  40-101 Katowice
  +48 32 721 21 21

  katowice@sportofino.com

 • S’portofino, Galeria Klif
  S’portofino, Galeria Klif

  Aleja Zwycięstwa 256
  81-525 Gdynia
  +48 58 700 71 41

  gdynia@sportofino.com

 • Hotel SPA Dr Irena Eris
  Hotel SPA Dr Irena Eris

  Dębowa 19b
  57-320 Polanica-Zdrój
  +48 722 381 900

  polanica@sportofino.com

sportofino_biale