voelkl_plate_rgb
voelkl_plate_rgb
voelkl_v_plate_rgb

VÖLKL

Völkl – jedyne takie narty na świecie.

Stare powiedzenie, „całość jest warta więcej niż suma części” odnosi się do filozofii firmy Völkl. Każdy z naszych produktów łączy w sobie najnowsze technologie i najwyższą jakość z naszą bezgraniczną pasją do sportu oraz doświadczeniem i umiejętnościami zespołu Völkl.

 

Narty, snowboard, odzież sportowa – wszystko związane z marką Völkl jest wynikiem niestrudzony badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję. Nie są to tylko słowne zapewnienia, ale sprawdzona rzeczywistość. Jako jedyny producent, w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech, traktujemy „Made in Germany”, jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla Was, naszych klientów.

 

Siłę napędową, po za naszą innowacyjnością, jest zawodowe narciarstwo, zarówno narciarstwo alpejskie Pucharu Świata, a także profesjonalny freeskiing i snowboarding – dotrzymujemy kroku nowym zmianom w branży. Ale profesjonalni zawodnicy nie są jedynymi beneficjentami naszych technologicznych rozwiązań – jest nim każdy użytkownik naszego sprzętu w każdym momencie jazdy na naszych nartach. Sprzęt sportowy Völkl zapewnia maksymalizację osiągnięć na stoku i zabawy na śniegu.

 

Dr. Christoph Bronder,
President & CEO of the Marker Völkl Group

90 lat technologii

Zobacz pełną odsłonę witryny

Völkl

Dawid

Jabłoński

BRAND MANAGER

dave
logos-color