x-socks-color
x-socks-color

X-Socks

X-SOCKS. Jesteśmy stworzeni do chodzenia boso.

 

Gdy 12 lat temu profesor Bodo Lambertz rozpoczął badania nad optymalnym środowiskiem dla pracy ludzkich stóp, nikt nie podejrzewał, że uda mu się stworzyć produkt tak bliski ideałowi. Z roku na rok udoskonalał i opracowywał nowe technologie, mające na celu utrzymanie suchej stopy – tak jak matka natura chciała.

 

Z małego laboratorium w Szwajcarskiej miejscowości Wollerau firma w zaskakującym tempie wyrosła na wiodącego producenta technicznych skarpet. We współpracy z włoskimi producentami w Asoli powstała jedna z najnowocześniejszych fabryk w Europie.

 

Skarpety X-SOCKS są najlepszym połączeniem szwajcarskiej precyzji z włoską jakością. Dowodem tego jest ponad 300 międzynarodowych nagród uzyskanych przyznane produktom X-SOCKS.

 

Swoje właściwości skarpety zawdzięczają szeregowi zastosowanych w nich technologii:

• Kanał wentylacyjny – główna technologia, znajdująca się w każdej parze skarpetek, pozwalająca na utrzymanie stopy w suchości. Dzięki specjalnej budowie nawet bardzo dopasowane obuwie nie zaburzy procesu prawidłowej wentylacji.
• Poprzeczny system kanałów wentylacyjnych – wspomaga działanie kanału wentylacyjnego, reguluje temperaturę podstawy stopy i odprowadza wilgoć oraz przegrzane powietrze z podbicia stopy.
• Unikalna opaska X-Cross Bandage – utkana z włókien AirDens konstrukcja niweluje ocieranie skóry i stabilizuje okolice kostki, nie ograniczając swobody ruchów.
• Ochraniacz ścięgna Achillesa – materiał wykonany z włókien Robur amortyzuje wstrząsy, zapobiega nadwerężeniom oraz otarciom.
• Ochraniacz nasady palców stóp, podbicia, kostki i pięty – materiał Robur chroni narażone na duży nacisk i otarcia miejsca na stopie.

 

Jeśli szukasz produktu stworzonego specjalnie do sportu jaki uprawiasz – X-SOCKS Cię nie zawiedzie.

Komfort + Innowacyjna technologia

Zobacz pełną odsłonę witryny

X-Socks

Wojciech

Zaremba

BRAND MANAGER

xb
x-socks-white