Völkl – jedyne takie narty na świecie. Stare powiedzenie, „całość jest warta więcej niż suma części” odnosi się do filozofii firmy Völkl. Każdy z naszych produktów łączy w sobie najnowsze technologie i najwyższą jakość z naszą bezgraniczną pasją do sportu oraz doświadczeniem i umiejętnościami zespołu Völkl.

Narty, snowboard, odzież sportowa – wszystko związane z marką Völkl jest wynikiem niestrudzony badań i rozwoju. Völkl reprezentuje doskonałą jakość produktów i niemiecką precyzję. Nie są to tylko słowne zapewnienia, ale sprawdzona rzeczywistość. Jako jedyny producent, w dalszym ciągu produkujący narty w Niemczech, traktujemy „Made in Germany”, jako zobowiązanie do najwyższej jakości wykonania, jak i obietnicę jakości dla Was, naszych klientów.

Siłę napędową, po za naszą innowacyjnością, jest zawodowe narciarstwo, zarówno narciarstwo alpejskie Pucharu Świata, a także profesjonalny freeskiing i snowboarding – dotrzymujemy kroku nowym zmianom w branży. Ale profesjonalni zawodnicy nie są jedynymi beneficjentami naszych technologicznych rozwiązań – jest nim każdy użytkownik naszego sprzętu w każdym momencie jazdy na naszych nartach. Sprzęt sportowy Völkl zapewnia maksymalizację osiągnięć na stoku i zabawy na śniegu.

Dr. Christoph Bronder, President & CEO of the Marker Völkl Group
Play Video

2021/22

Kategorie  produktów

Narty Skitourowe

Narty Raceingowe

Narty Freeridowe

Narty Freestylowe

Narty All Mountain