Od 20 lat X-Bionic definiuje segment odzieży sportowej na całym świecie. Jest najliczniej nagradzaną marką sportową w historii. W 1997 roku Dr. Bodo W. Lambertz przerodził swoją pasję, wizjonerskie myślenie i wiedzę w technologię, która zrewolucjonizowała myślenie o odzieży sportowej.
Wtedy stworzył pierwszy patent – był pierwszym, który zrozumiał prawdziwą rolę skarpet – są łącznikiem między stopą, a aktywnością. Narodziła się marka X-SOCKS®, a Profesor Lambertz położył fundamenty pod nowy segment rynku.
Z ponad 800 patentami, 600 nagrodami i zdobytymi ponad 1120 medalami w międzynarodowych mistrzostwach, X-BIONIC® i X-SOCKS® udowadniają słuszność tej idei.
Nasze ścięgna, mięśnie i stawy podczas aktywności jak narciarstwo, snowboarding, bieganie czy jazda na rowerze poddawane są niezwykle wysokim obciążeniom.
X-SOCKS wychodzi naprzeciw nawet najwyższym wymaganiom dzięki technologii opracowanej przez ponad 20 lat badań i rozwoju.
Skarpety X-SOCKS wyposażone są w szereg systemów stabilizacji wspomagających Twoje ciało, byś mógł czerpać maksimum przyjemności z uprawiania sportu w najwyższej wydajności i bezpieczeństwie.
Dzięki nim mięśnie, stawy, ścięgna i więzadła są wzmocnione i ustabilizowane w swojej naturalnej pozycji, dając Tobie pewność wsparcia na najwyższym poziomie.

SWISS ENGINEERING

Play Video

X-SOCKS

Kategorie  produktów

X-Socks Winter Run 4.0